FacebookInstagramPinterestmagdalena@sobieskaphotography.com

Cześć!

Nazywam się Magdalena Sobieska. Jestem fotografką, mamą cudownej nastolatki i kobietą, która lubi stawiać sobie cele w życiu i je osiągać, nawet z 40stką na karku. Niedawno wraz z moją zaprzyjaźnioną stylistką Agnieszką Ludwiniak, otworzyłyśmy nowe studio fotograficzne - NASZA KOLEJ, mieszczące się na dworcu kolejki wąskotorowej w Piasecznie. 

Profesjonalnie fotografią zajmuję się od 2006 roku, mniej profesjonalnie aparat był ze mną od dziecka, a w domowej ciemni robiłam pierwsze kroki w wywoływaniu i obróbce zdjęć.

Jestem magistrem Psychologii Społecznej oraz absolwentką Studium Fotograficznego Związku Polskich Artystów Fotografików, gdzie szlifowałam swój warsztat fotografii analogowej. Do fotografii, jaką się dziś zajmuję doszłam małymi krokami samodzielnie, skupiając się przede wszystkim na zbieraniu doświadczenia poprzez nieustanną pracę podczas sesji zdjęciowych oraz później podczas obróbki i retuszu zdjęć. Wszystko co prezentuję w swoim portfolio jest efektem ciężkiej samodzielnej pracy i wielu godzin spędzanych z aparatem w dłoni, a jeszcze więcej przed monitorem komputera.

Zajmuję się fotografią portretową, modową, beauty, biznesową, lifestylową, rodzinną, ciążową, jak również reportażami – zarówno ślubnymi jak i eventowymi. W swoim dorobku mam liczne sesje, które na zawsze pozostaną w mej pamięci, ale ta która najbardziej ścisnęła mnie za serce to wykonanie reportażu z narodzin dziecka. Poza tym przed moim obiektywem stanęło wiele bardziej lub mniej znanych twarzy, a dwie takie postacie, z którymi współpracę zapamiętam do końca życia, to: Bruce Willis, z którym spędziłam pełne dwa dni jako główny fotograf podczas jego pobytu w Polsce oraz przecudowna Anna Dymna, którą miałam niesamowitą przyjemność fotografować wraz z innymi znanymi Annami, podczas charytatywnej sesji zdjęciowej „Anny dla Anny Dymnej”.

W swojej pracy staram się być jak najbardziej otwarta na wszelkie propozycje. Podczas sesji zależy mi aby wszyscy czuli się wyjątkowo, zarówno osoby, które stają przed moim obiektywem jak i te współpracujące ze mną – makijażystki/ści, fryzjerki/rzy, stylistki/ści oraz asystentki/ci studia fotograficznego. To właśnie przyjemna, radosna atmosfera jest dla mnie podstawą pracy w trakcie sesji i taką własnie staram się stworzyć, aby wszyscy po sesji wychodzili z uśmiechem na ustach i pełną satysfakcją wykonania wspólnie pięknych i niezapomnianych ujęć:)

Serdecznie zapraszam do współpracy 

Magda

___________________

Hi!

I'm Magda. I'm a photographer but also a mum of a wonderful teenager. 

For years I've treated photography as a hobby.. there were always the camera in my family home. Today my life is devoted to photography. Photography is both my passion and work that is a pleasure for me. The combination of these two things is something that many people dream of and what I'm managing to achieve.

Born in Poland in 1983 and grew up in Warsaw. In 2008 I became the master of Social Psychology that I studied at one of the best known Colleges in Warsaw. During that time I received the photographical education at the Union of Polish Art Photographers (ZPAF) and in 2006 I decided to become professional photographer, leaving everything else behind me. 

I don't like to be stereotyped to one area of photography only, because this art is too beautiful to be focused only on one thing. I love to work with creative people who are open for new ideas and who work with passion. I'm ready to take on any photo production and work if only you let me demonstrate my ideas.

Magda