FacebookInstagramWebsites for Photographers

Fotografia jest zarówno moją pasją, jak i pracą, której w pełni się poświęcam. Połączenie tych dwóch rzeczy to coś o czym wielu ludzi marzy, a mnie udaję się realizować.

To dzięki mojemu tacie miłość do fotografii zaczęła we mnie kiełkować i się rozwijać aby potem stać się moją pasją i sposobem na życie. W moim domu zawsze było wiele różnych aparatów fotograficznych, półki zapełnione albumami, a ściany ramkami z wieloma cudownymi kadrami wspomnień. To tata uczył mnie pierwszych podstaw fotografii, wywoływania zdjęć w domowej ciemni, a przede wszystkimi patrzenia na świat.

Urodziłam się w listopadzie 1983 roku, w Warszawie. W 2008 roku obroniłam tytuł Magistra Psychologii Społecznej, na Uniwersytecie SPWS. Równocześnie ukończyłam studium fotograficzne Związku Polskich Artystów Fotografików i w 2006 roku rozpoczęłam działalność fotograficzną, zostawiając wszystko inne w tyle.

Nie jestem osobą, która lubi być szufladkowana w jednym typie fotografii. Zajmuję się zarówno fotografią studyjną, biznesową, modową, portretową, jak i fotografią lifestylową czy reportażami. Bez względu na to przy jakim projekcie/zleceniu akurat pracuję, poświęcam się temu w pełni i działam tak, aby mieć świadomość dobrze wykonanej pracy. Uwielbiam pracę z kreatywnymi ludźmi, którzy są otwarci na nowe wyzwania, i dla których praca jest pasją.

Nie boję się wyzwań, jestem gotowa podjęcia się wszelkiej pracy, produkcji sesji zdjęciowych, czy kampanii reklamowych, o ile tylko będę miała możliwość kreatywnego działania. Jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy.

Magdalena Sobieska

_____

For years I've treated photography as a hobby.. there were always the camera in my family home. Today my life is devoted to photography. Photography is both my passion and work that is a pleasure for me. The combination of these two things is something that many people dream of and what I'm managing to achieve.

Born in Poland in 1983 and grew up in Warsaw. In 2008 I became the master of Social Psychology that I studied at one of the best known Colleges in Warsaw. During that time I received the photographical education at the Union of Polish Art Photographers (ZPAF) and in 2006 I decided to become professional photographer, leaving everything else behind me. 

I don't like to be stereotyped to one area of photography only, because this art is too beautiful to be focused only on one thing. I love to work with creative people who are open for new ideas and who work with passion. I'm ready to take on any photo production and work if only you let me demonstrate my ideas.